Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Ženský pěvecký sbor Jahoda

Ženský pěvecký sbor Jahoda

  JAHODA

Za svoji tříletou dobu působnosti se těšíme ze společných setkání na pondělních zkouškách. Zahajujeme tak každý týden pěkně zvesela a s řádným aktivním nasazením.


Již patnáctičlenné obsazení nám dovoluje snadné zařazení vícehlasých písní do našeho repertoáru, který je samozřejmě především zaměřený folklórně.


Veřejně jsme se prezentovaly na loňském vánočním vystoupení v Lipově a naší obci, besedě pro důchodce, letní oslavě žehnání zvonice a vinných sklepů rovněž u nás a tradičním strážnickém vinobraní. S potěšením jsme přijaly nabídku „našeho chuapského ekvivalentu“ – Mužského pěveckého sboru Malina o spoluúčast při nahrávce CD „Tá kozojcká cesta“. Mnohé z těchto vyčtených akcí jsme absolvovaly za laskavého doprovodu hostující Cimbálové muziky Josefa Staši.


Premiérově jsme představili naši novou doprovodnou muziku na loňském koledování ve Velké nad Veličkou a domácím slavnostním koncertu k ukončení roku. Vedení tohoto mladičkého muzikantského tělesa se ujala Kateřina Mičková a nutno podotknout, že tak učinila vskutku profesně. Důkladná příprava na jarním soustředění v příjemném prostředí nedaleké Lučiny se zdárně zúročila úspěšným vystoupení na Antonínku k 340. výročí tamější kaple.


Věříme, že všechny své příznivce potěšíme svou další prezentací v kulturních či jiných akcích. Děkujeme vedení obce a rodinným příslušníkům za podporu v naší činnosti.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kozojidky.cz

Registrujte se zde

Vyhledat v textu

25. 1. Miloš

Zítra: Zora

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v aktualitách kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :)

http://www.memorialpajisrahulka.cz/

Firmy a instituce hodonínska

http://www.firmy-hodonin.cz

firmy-hodonin[1].gif

Turistická asociace Slovácko, z.s. - pasportizace Slovacka

 

Banner_-_pasportizace_CR_-_all.jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 33

Návštěvnost stránek

243563