Drobečková navigace

Úvodní stránka > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla fora

Diskusní fórum Obce Kozojídky slouží občanům a návštěvníkům k vyjádření názorů, postojů a zkušeností souvisejících s obcí Kozojídky. Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory přispěvatelů a Obec Kozojídky za jejich obsah neodpovídá.
Příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s obecnými pravidly slušnosti budou odstraněny!!
Není povinností zástupců obce vždy na vše odpovědět, ale vezmeme vše v potaz a případně se nimi bude zabývat zastupitelstvo obce.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 15. 1. 2014 8:36
  Otakar Březina
  vyjádření starosta pro nespokojeného občana

  Vážený neznámý občane,
  zajděte se podívat do rozbourané budovy obecníhu úřadu a tam téměř denně uvidíte za co platíte starostu a jak to tam vypadá. Okamžitě při vstupu na naše internetové stránky máte upozornění, proč se neúřaduje a k tomu je tam uveden telefonický kontakt na mou osobu. Kozojídky je malá vesnice a kdykoliv za mnou můžete přijít i ke mně domů. Dělá to tak spousta občanů. Co se týče samotného chodu vesnice. Tak jistě nevíte, co obnáší účetnictví, vyúčování dotací, samotný chod obce Kozojídky. Je pro mne a pro účetní značně nemilé mít obecní věci doma a kupit je na hromady. Přijďte se ke mně domů podívat jak to mám vše na hromadách. Kolegyně Majtánová má věci rozložené ve dvou místnostech. Byl bych rád, aby úřad začal normálně fungovat, ale bohužel stav budovy byl v tak špatném stavu, že bylo nutné provést celkovou rekonstrukci budovy. Zajímalo by mne, co nespokojený občan kdy co prospěšného udělal pro naši obec.Je ubohé se nepředstavovat. Asi se stydíte podepsat se pod názory.
  S pozdravem pěkného dne Ota Březina.


 • 14. 1. 2014 10:07
  nespokojený občan

  k čemu platíme starostu na plný úvazek ,a tak zvanou účetní na obci, když už pár měsíců úřad neúřaduje a nikdo ho evidentně nepotřebuje!
  to jsou tak zaneprázdněni obecní zaměstnanci,že na dveřích obecního úřadu, ani na úřední desce není jediná zmínka, nebo kontakt? je to bída- zrušme je úplně. -nespokojený občan.


 • 13. 1. 2014 8:33
  Občan
  Hlášení obecního rozhlasu

  Když už nelze hlásit fyzicky z OÚ, tak proč není na webu zřízena (tak jako to mají jiné obce i při běžném provozu) sekce pro hlášení pro občany? Informace o prodejcích (pravidelných) nebo jiné informace z OÚ mohou být přímo na webu nebo na vývěsce fyzicky (pro ty co nemají přístup k internetu). Platy se zřejmě kanceláři nepozastavily během rekonstrukce, tak se může služba pro občany přelnout do jiné prezentace.


 • 23. 10. 2012 7:12
  Francka
  Bomba v Motole

  Ahoj,jedu domů z Motole.Jezdila jsem ve Formuli 1.Bomba!!
  http://www.cgdf.cz/cs/elektro-formule-v-greyhound-park-motol.html


 • 17. 4. 2012 23:02
  David Kubica

  Plně souhlasím se Zdeňkem. Pokud bude provoz bezproblémový, tak výše sankce nehraje až tak důležitou roli. Sice jsou už podmínky smlouvy vystavené na webu, ale doufám, že je to možné ještě připomínkovat a není to finální verze.


 • 31. 3. 2012 17:13
  Bc. Zdeněk Grombíř
  výše pokut

  Výše pokut by měla být o jeden řád vyšší, tj. 2000000 Kč, jinak je to totiž naprosto směšná částka jako kompenzace za snížení kvality života v obci. Pokud Rolnická a.s. a zastupitelstvo obce naprosto věří v bezproblémovost chodu bioplynové stanice a žádné omezení vyplývající z chodu této stanice, neměla by být výše možné pokuty 2000000 Kč žádný problém. Občas se totiž stává, že je výhodnější platit pokuty.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kozojidky.cz

Registrujte se zde

Vyhledat v textu

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Aktuality

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v aktualitách kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :)

http://www.memorialpajisrahulka.cz/

Firmy a instituce hodonínska

http://www.firmy-hodonin.cz

firmy-hodonin[1].gif

Turistická asociace Slovácko, z.s. - pasportizace Slovacka

 

Banner_-_pasportizace_CR_-_all.jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 34

Návštěvnost stránek

243343