Drobečková navigace

Úvodní stránka > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla fora

Diskusní fórum Obce Kozojídky slouží občanům a návštěvníkům k vyjádření názorů, postojů a zkušeností souvisejících s obcí Kozojídky. Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory přispěvatelů a Obec Kozojídky za jejich obsah neodpovídá.
Příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s obecnými pravidly slušnosti budou odstraněny!!
Není povinností zástupců obce vždy na vše odpovědět, ale vezmeme vše v potaz a případně se nimi bude zabývat zastupitelstvo obce.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3
 • včera v 1:10
  Joseph boist
  Interesting offer

  As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product


 • 31. 3. 2018 17:15
  Veronika
  Recepty

  Dobrý den,
  je možné někde sehnat kuchařku - Recepty co vařily babičky od paní Jakubíčkové?
  Děkuji za odpověď.
  Veronika


 • 2. 2. 2017 11:12
  Jana Sitte
  kuchařka

  Ráda koupím i fotokopii kuchařky.


 • 2. 2. 2017 11:09
  Jana Sitte
  Sháním kuchařku

  Dobrý den,
  prodá někdo kuchařku od Marie Jakubíčkové? Nebo poradí kde ji sehnat?
  Děkuji. Telefon 776151023.


 • 31. 1. 2017 8:51
  Kozubíková Veronika
  Dotaz

  Dobrý den,ráda bych si koupila recepty co vařily naše babičky.Viděla jsem v TV paní Jakubíčkovou a moc mě to zaujalo.Děkuji za odpověď.


 • 17. 2. 2017 11:35
  Jakubickova
  Re: Dotaz

  Volejte primo pi Jakubickovou, 733248692.D.


 • 15. 1. 2017 19:59
  Eva Valášková
  Dotaz

  Prosím, doplňte termíny akcí v roce 2017. Děkuji. EV


 • 29. 12. 2016 9:40
  miroslava trochtová
  dotaz

  Bylo by možno u vás objednat knihu receptů od babince z Kozojídek?
  Viděla jsem to v pořadu tv noe a zaujalo mne to
  Děkuji Trochtová


 • 1. 3. 2016 12:16
  vlastik
  košt

  Kdy je plánován košt vína? Děkuji.


 • 6. 12. 2015 23:35
  Nespokojený obcan
  Objizdka

  Obecní úřad na svých stránkách píše,že povolenky budou vydány lidem,kteří v Kozojidkach bydlí nebo zde mají děti v MŠ,jak je možné, že ho dostali tedy lidé, kteří jsou občany obci Hroznová Lhota a Knezdub,nebydlí zde,nemají tu ani příbuzné a ani zde nikoho z občanů Kozojidek nevyzvedavaji do zaměstnání? Někteří občané Kozojidek požádaly obec aby jim vydaly povolení pro vjezd pro své kolegy,aby je mohly každý den při cestě do zaměstnání vyzvednout a projet obcí, tak ti byly vyhození s argumentací:jeď do Veselí autobusem a on ať si výzvědné po objetí na Vnorovi ve Veselí, nebo jdi pěšky k zákazové značce, tam si na něj počkej,otočte se a objedte si to na Vnorovi!Tohle není normální! Přitom na schůzi, kterou svolal obecní úřad, na které se občané Kozojidek zeptaly,jaké bude dopravní omezeni během kopání kanalizace,tak jim bylo uděleno,že žádné a ejhle¡A rada našeho starosty na to,abychom nechodily na stavební úřad na povolení na přípojku je úplně nejlepší!zkuste tam zajít, dozvíte se zajímavé věci a je na každém, jestli to opravdu zkusí na černo!já mezi nimy rozhodně nebudu!Přeji naší obecní radě, ať si użivaji své pravděpodobně poslední volební období!!!


 • 9. 12. 2015 9:51
  Otakar Březina
  Re: Objizdka

  Nespokojený občane,
  na schůzce s občany jsem sdělil, že občané Kozojídek nebudou omezeni ve vjezdu a výjezdu z obce a to platí.
  Co se týče stavebního povolení na přípojky, tak není nutné chodit na stavební úřad, protože stavba je jako celek povolena včetně domovních přípojek.
  Co se týče průjezdu obcí, tak uzavírka je z bezpečnostního hlediska. Je dost nebezpečné jezdit pod bagrem, který nese železné bednění.


 • 10. 12. 2015 9:34
  Občan
  Re: Objizdka

  Na jednu stranu chápu, že se některé případy žádostí o povolení vjezdu vyřizují dosti neohleduplně a hodně lidem to komplikuje situaci (ať už dopravy do práce a podob.) ale na druhou stranu je potřeba si uvědomit i to, že je opravdu nebezpečné projíždět stavbou a to ještě někteří jezdí tím způsobem, že jedou a nic je nezajímá.. zkratkou prostě jedou jako prasata a když se něco stane tak už bude pozdě..
  A nevím jak vy, ale já osobně jsem si všiml toho, že za tu dobu co platí uzavírka se průjezd Kozojídkama rapidně zvedl. Asi v tom mají svůj podíl i Vánoce, ale to je na další diskuzi.

  Závěrem za mě: obec by měla citlivěji přistupovat k vyřizování povolení a zbytek by si měl uvědomit i problematiku z druhé strany a ne jen kritizovat, že se jim něco na dobu přechodnou zkomplikovalo.. 90% těch co chtějí povolení vjezdu totiž to povolení skutečně nepotřebuje, jen jsou moc pohodlní na to si to o pár kilometrů objet..


 • 29. 11. 2015 10:23
  Soňa Kozumplíková
  Jsou důležití lidi nebo majetek?

  ........ rozhodla jsem se , že zajedu do Kozojídek na obecní úřad pro povolení vjezdu z toho důvodu , že tam máme rodiče, kteří jsou nemocní ,špatně se pohybují a potřebují péči. ..
  Jaké bylo mé zděšení, když mi na obecním úřadě řekli: povolení vám nedáme . !!Víte kolik je tu starých lidí!! To nás nezajímá ...odstavit auto u hřbitova a dojít tam pěšky!!...
  Názor dědy zněl : a nemáme se rovnou odstěhovat na hřbitov ?
  Ou bože ......tak si říkám ....chudáci staří lidé v Kozojídkách .. ani vlastní děti tam na vánoce nepřijedou !! Proč ? protože budou mít novou kanalizaci !!!
  Ale obec jim to nevykope domů ? Nenapojí !!!
  Takže jak se tam dostanou jejich děti , aby jim třeba právě s tím pomohli ?
  Nebo se pletu ??? Vykope ? Napojí ? Donese nákup ? Umyje okna ? Zajedou s nimi po doktorech ?? Přijde jim na Vánoce někdo podat ruku a říct šťastné a veselé svátky ???
  Možná se platu a křivdím jim a právě tuhle péči občanům zajistí ..
  Ale myslím , že se nepletu !!!

  Možný by stačilo uvědomit si jednoduchou věc - člověk je na světě jen jednou!! Nikdo Vám druhou šanci nedá ...
  Taky to může být naposled co je vidíte ...půl roku je dlouhá doba , jejich svátky můžou být poslední ..
  (a tohle se netýká jen mě takových lidí je tam spousta)

  Každopádně jestli si myslí, že stojím o to jezdit přes Kozojídky jen tak pro svoji radost , když tam bude rozkopaná cesta a zbytečně si kazit auto !!! V tom podceňují moji inteligenci ....

  Posílat anonym nehodlám
  Soňa Kozumplíková


Novější 1 3

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kozojidky.cz

Registrujte se zde

Vyhledat v textu

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Aktuality

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v aktualitách kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :)

http://www.memorialpajisrahulka.cz/

Firmy a instituce hodonínska

http://www.firmy-hodonin.cz

firmy-hodonin[1].gif

Turistická asociace Slovácko, z.s. - pasportizace Slovacka

 

Banner_-_pasportizace_CR_-_all.jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 34

Návštěvnost stránek

243343