Drobečková navigace

Úvodní stránka > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Pravidla fora

Diskusní fórum Obce Kozojídky slouží občanům a návštěvníkům k vyjádření názorů, postojů a zkušeností souvisejících s obcí Kozojídky. Příspěvky v diskusním fóru vyjadřují názory přispěvatelů a Obec Kozojídky za jejich obsah neodpovídá.
Příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s obecnými pravidly slušnosti budou odstraněny!!
Není povinností zástupců obce vždy na vše odpovědět, ale vezmeme vše v potaz a případně se nimi bude zabývat zastupitelstvo obce.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3
 • dnes v 4:27
  Olegwotamb
  Регистрация

  Регистрация


 • 31. 3. 2018 17:15
  Veronika
  Recepty

  Dobrý den,
  je možné někde sehnat kuchařku - Recepty co vařily babičky od paní Jakubíčkové?
  Děkuji za odpověď.
  Veronika


 • 2. 2. 2017 11:12
  Jana Sitte
  kuchařka

  Ráda koupím i fotokopii kuchařky.


 • 2. 2. 2017 11:09
  Jana Sitte
  Sháním kuchařku

  Dobrý den,
  prodá někdo kuchařku od Marie Jakubíčkové? Nebo poradí kde ji sehnat?
  Děkuji. Telefon 776151023.


 • 31. 1. 2017 8:51
  Kozubíková Veronika
  Dotaz

  Dobrý den,ráda bych si koupila recepty co vařily naše babičky.Viděla jsem v TV paní Jakubíčkovou a moc mě to zaujalo.Děkuji za odpověď.


 • 17. 2. 2017 11:35
  Jakubickova
  Re: Dotaz

  Volejte primo pi Jakubickovou, 733248692.D.


 • 15. 1. 2017 19:59
  Eva Valášková
  Dotaz

  Prosím, doplňte termíny akcí v roce 2017. Děkuji. EV


 • 29. 12. 2016 9:40
  miroslava trochtová
  dotaz

  Bylo by možno u vás objednat knihu receptů od babince z Kozojídek?
  Viděla jsem to v pořadu tv noe a zaujalo mne to
  Děkuji Trochtová


 • 1. 3. 2016 12:16
  vlastik
  košt

  Kdy je plánován košt vína? Děkuji.


 • 6. 12. 2015 23:35
  Nespokojený obcan
  Objizdka

  Obecní úřad na svých stránkách píše,že povolenky budou vydány lidem,kteří v Kozojidkach bydlí nebo zde mají děti v MŠ,jak je možné, že ho dostali tedy lidé, kteří jsou občany obci Hroznová Lhota a Knezdub,nebydlí zde,nemají tu ani příbuzné a ani zde nikoho z občanů Kozojidek nevyzvedavaji do zaměstnání? Někteří občané Kozojidek požádaly obec aby jim vydaly povolení pro vjezd pro své kolegy,aby je mohly každý den při cestě do zaměstnání vyzvednout a projet obcí, tak ti byly vyhození s argumentací:jeď do Veselí autobusem a on ať si výzvědné po objetí na Vnorovi ve Veselí, nebo jdi pěšky k zákazové značce, tam si na něj počkej,otočte se a objedte si to na Vnorovi!Tohle není normální! Přitom na schůzi, kterou svolal obecní úřad, na které se občané Kozojidek zeptaly,jaké bude dopravní omezeni během kopání kanalizace,tak jim bylo uděleno,že žádné a ejhle¡A rada našeho starosty na to,abychom nechodily na stavební úřad na povolení na přípojku je úplně nejlepší!zkuste tam zajít, dozvíte se zajímavé věci a je na každém, jestli to opravdu zkusí na černo!já mezi nimy rozhodně nebudu!Přeji naší obecní radě, ať si użivaji své pravděpodobně poslední volební období!!!


 • 9. 12. 2015 9:51
  Otakar Březina
  Re: Objizdka

  Nespokojený občane,
  na schůzce s občany jsem sdělil, že občané Kozojídek nebudou omezeni ve vjezdu a výjezdu z obce a to platí.
  Co se týče stavebního povolení na přípojky, tak není nutné chodit na stavební úřad, protože stavba je jako celek povolena včetně domovních přípojek.
  Co se týče průjezdu obcí, tak uzavírka je z bezpečnostního hlediska. Je dost nebezpečné jezdit pod bagrem, který nese železné bednění.


 • 10. 12. 2015 9:34
  Občan
  Re: Objizdka

  Na jednu stranu chápu, že se některé případy žádostí o povolení vjezdu vyřizují dosti neohleduplně a hodně lidem to komplikuje situaci (ať už dopravy do práce a podob.) ale na druhou stranu je potřeba si uvědomit i to, že je opravdu nebezpečné projíždět stavbou a to ještě někteří jezdí tím způsobem, že jedou a nic je nezajímá.. zkratkou prostě jedou jako prasata a když se něco stane tak už bude pozdě..
  A nevím jak vy, ale já osobně jsem si všiml toho, že za tu dobu co platí uzavírka se průjezd Kozojídkama rapidně zvedl. Asi v tom mají svůj podíl i Vánoce, ale to je na další diskuzi.

  Závěrem za mě: obec by měla citlivěji přistupovat k vyřizování povolení a zbytek by si měl uvědomit i problematiku z druhé strany a ne jen kritizovat, že se jim něco na dobu přechodnou zkomplikovalo.. 90% těch co chtějí povolení vjezdu totiž to povolení skutečně nepotřebuje, jen jsou moc pohodlní na to si to o pár kilometrů objet..


 • 29. 11. 2015 10:23
  Soňa Kozumplíková
  Jsou důležití lidi nebo majetek?

  ........ rozhodla jsem se , že zajedu do Kozojídek na obecní úřad pro povolení vjezdu z toho důvodu , že tam máme rodiče, kteří jsou nemocní ,špatně se pohybují a potřebují péči. ..
  Jaké bylo mé zděšení, když mi na obecním úřadě řekli: povolení vám nedáme . !!Víte kolik je tu starých lidí!! To nás nezajímá ...odstavit auto u hřbitova a dojít tam pěšky!!...
  Názor dědy zněl : a nemáme se rovnou odstěhovat na hřbitov ?
  Ou bože ......tak si říkám ....chudáci staří lidé v Kozojídkách .. ani vlastní děti tam na vánoce nepřijedou !! Proč ? protože budou mít novou kanalizaci !!!
  Ale obec jim to nevykope domů ? Nenapojí !!!
  Takže jak se tam dostanou jejich děti , aby jim třeba právě s tím pomohli ?
  Nebo se pletu ??? Vykope ? Napojí ? Donese nákup ? Umyje okna ? Zajedou s nimi po doktorech ?? Přijde jim na Vánoce někdo podat ruku a říct šťastné a veselé svátky ???
  Možná se platu a křivdím jim a právě tuhle péči občanům zajistí ..
  Ale myslím , že se nepletu !!!

  Možný by stačilo uvědomit si jednoduchou věc - člověk je na světě jen jednou!! Nikdo Vám druhou šanci nedá ...
  Taky to může být naposled co je vidíte ...půl roku je dlouhá doba , jejich svátky můžou být poslední ..
  (a tohle se netýká jen mě takových lidí je tam spousta)

  Každopádně jestli si myslí, že stojím o to jezdit přes Kozojídky jen tak pro svoji radost , když tam bude rozkopaná cesta a zbytečně si kazit auto !!! V tom podceňují moji inteligenci ....

  Posílat anonym nehodlám
  Soňa Kozumplíková


Novější 1 3

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kozojidky.cz

Registrujte se zde

Vyhledat v textu

29. 1. Zdislava

Zítra: Robin

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v aktualitách kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :)

http://www.memorialpajisrahulka.cz/

Firmy a instituce hodonínska

http://www.firmy-hodonin.cz

firmy-hodonin[1].gif

Turistická asociace Slovácko, z.s. - pasportizace Slovacka

 

Banner_-_pasportizace_CR_-_all.jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 34

Návštěvnost stránek

243697