Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Celostátní kolo soutěže Vesnice roku 2015 - oranžová stuha

Celostátní kolo soutěže Vesnice roku 2015 - oranžová stuhaDatum konání:
9.9.2015

Ve středu 9.9.2015, v rámci soutěže  Vesnice roku 2015 - oranžová stuha, přijede hodnotící komise z Ministerstva Zemědělství, před kterou se bude naše obec prezentovat cca od 13 hod do 15 hod. Hlavní hodnotící oblastí je zemědělství, spolupráce se zemědělskými subjekty, atd.

Nejprve komisi přivítáme v sále obecního úřadu, poté přejedeme do areálu sklepů, pak k malému rybníku a ukončíme naši prezentaci v areálu zemědělského družstva Rolnická a.s..

Během prezentace Vás žádáme o zapojení se Vaší aktivní účastí v areálu sklepů, u rybníčku a následně pak v areálu Rolnické a.s.. V areálu zem. družstva bude připraveno pro všechny přítomné pohoštění s možností prohlídky bioplynové stanice.

I díky Vám jsme dosáhli vítězství v krajském kole a věříme, že společně můžeme dosáhnout celkového vítězství v celostátním kole.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.kozojidky.cz

Registrujte se zde

Vyhledat v textu

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v aktualitách kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :)

http://www.memorialpajisrahulka.cz/

Firmy a instituce hodonínska

http://www.firmy-hodonin.cz

firmy-hodonin[1].gif

Turistická asociace Slovácko, z.s. - pasportizace Slovacka

 

Banner_-_pasportizace_CR_-_all.jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 33

Návštěvnost stránek

235887